AKTUALNOŚCI

Kartka z kalendarza
Piątek, 1 lipca 2022
imieniny Haliny i Mariana
AKTUALNOŚCI

Nowe wyposażenie pracowni w WTZ Uszyce w ramach obszaru F „Programu wyrównywania różnic między regionami III” przy udziale środków PFRON

22 grudnia 2020
Nasze Warsztaty zakupiły nowe wyposażenie na potrzeby pięciu istniejących pracowni, w tym: pracowni rękodzieła artystycznego, pracowni gospodarstwa domowego, pracowni ogrodniczo-gospodarczej, pracowni technicznej oraz pracowni ruchu i sportu. Warsztat pozyskał na ten cel dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Przyznana kwota w ramach programu wyniosła 45.070,22 zł, i stanowi 80% planowanego kosztu projektu.

PROJEKT GRANTOWY "BEZPIECZNE WTZ..." - W USZYCACH

20 listopada 2020

Zgromadzenie Braci Szkół Chrześcijańskich z siedzibą w Kopcu realizuje projekt grantowy „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami” Realizatorem grantu jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Uszycach

30.wrzesień-1.październik wyjazd do perły Beskidu Śląskiego czyli Wisły

1 października 2020
Warsztaty Terapii Zajęciowej w dniach 30.09-01.10.2020 r wybrały się na wycieczkę do perły Beskidu Śląskiego czyli Wisły.

OFERTA PRACY DLA INSTRUKTORA TERAPII ZAJĘCIOWEJ

25 maja 2020

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Uszycach poszukują do pracy na okres zastępstwa instruktora terapii zajęciowej do pracowni rękodzieła artystycznego.

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN OBCHODZONY PRZEZ NASZ WTZ W WIELUNIU

11 marca 2020
Jak co roku o tej samej porze zaplanowaliśmy wyjazd z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn (10.03.2020 r.). Dzień ten spędziliśmy w Wieluniu. Pogoda nam sprzyjała, pospacerowaliśmy, zjedliśmy przepyszne ciacho i wypiliśmy aromatyczną kawkę, bądź herbatkę.

Jubileusz 20-lecia powstania Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim

25 lutego 2020
Dnia 25 lutego 2020 r. odbyły się obchody 22 - lecia działalności Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Pomóżmy Im" oraz 20 - lecia powstania WTZ w Lewinie Brzeskim.

Dyskoteka karnawałowo - walentynkowa!!!

6 lutego 2020

Dyskoteka karnawałowo – walentynkowa!!!!

Rozstrzygnięcie konkursu "Opolskie szopki bożonarodzeniowe widziane oczami osób niepełnosprawnych" – Olesno

5 lutego 2020

Rozstrzygnięcie konkursu "Opolskie szopki bożonarodzeniowe widziane oczami osób niepełnosprawnych" – Olesno

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony